;

Aromatizues Per Makine Areon Fresco

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues Areon ne formen e nje shisheje te lezetshme druri, sjell freskine e duhur ne makinen tuaj duke e bere udhetimin te kendshem. Leshon arome ne makine edhe pasi lengu mbushes ka mbaruar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues Areon ne formen e nje shisheje te lezetshme druri, sjell freskine e duhur ne makinen tuaj duke e bere udhetimin te kendshem. Leshon arome ne makine edhe pasi lengu mbushes ka mbaruar.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.