;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit Modeli: CK-102S, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, Shfaq minuten, oren, daten dhe muajin e matjes, Me memorie per regjistrimin e 90 te dhenave, Funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit Modeli: CK-102S, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, Shfaq minuten, oren, daten dhe muajin e matjes, Me memorie per regjistrimin e 90 te dhenave, Funksionon me bateri.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.