;

Aromatizues Per Dollap

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per dollap, me dizanj per ta varur dhe perhapur arome te kendshme, Vijne 2 cope ne paketim me arome: trendafil, levander, jasemin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per dollap, me dizanj per ta varur dhe perhapur arome te kendshme, Vijne 2 cope ne paketim me arome: trendafil, levander, jasemin.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.