;

Adaptor Per Laptop

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adaptor per laptop, ideal per te ngarkuar kompjuterin laptop apo edhe celularin në të njëjtën kohë, me mbrojtje nga mbinxehja per te shmangur rreziqet, Pranon hyrjen 110V-240V 50-60Hz, paisur edhe me porte USB per paisje te ndryshme, me fishe per te vendi i cigares cka e ben te pershtatshme per makine por edhe shtepi, Universale per te gjitha llojet e laptopeve.
Sasia
Raporto

Kodi: #44461

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adaptor per laptop, ideal per te ngarkuar kompjuterin laptop apo edhe celularin në të njëjtën kohë, me mbrojtje nga mbinxehja per te shmangur rreziqet, Pranon hyrjen 110V-240V 50-60Hz, paisur edhe me porte USB per paisje te ndryshme, me fishe per te vendi i cigares cka e ben te pershtatshme per makine por edhe shtepi, Universale per te gjitha llojet e laptopeve.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.