;

Ambazhur Hene

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e henes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates, Funksionon me bateri, Diametri 13 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e henes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates, Funksionon me bateri, Diametri 13 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.