;

Ambazhur Hene

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,790 Lekë (-28%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e henes, Me ngjyra te ndryshme me efekt 3D te cilat ndryshohen me ane te prekjes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates,Ekonomike ne te nejten kohe.Bazament druri.Punon me fishe. Diametri 12 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #44211

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja ne formen e henes, Me ngjyra te ndryshme me efekt 3D te cilat ndryshohen me ane te prekjes, Ndizet dhe fiket me anen e nje butoni perkates,Ekonomike ne te nejten kohe.Bazament druri.Punon me fishe. Diametri 12 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.