;

Pastrues Debore Per Makine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues debore per makine, Ideal per te pastruar ngircen dhe debore nga xhamat e makines suaj, Me koken e furces fleksibel dhe shkopin e gjate per te arritur cdo siperfaqe. Kaq i domosdoshem dhe praktik!
Sasia
Raporto

Kodi: #43892

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pastrues debore per makine, Ideal per te pastruar ngircen dhe debore nga xhamat e makines suaj, Me koken e furces fleksibel dhe shkopin e gjate per te arritur cdo siperfaqe. Kaq i domosdoshem dhe praktik!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.