;

Zinxhire Debore

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Zinxhire debore per rrotat e makines, Parandalojne rreshqitjen e makines ne debore dhe ngrica duke lehtesuar levizjen e makines suaj, Te trashe, teper te forte dhe rezistent.
Sasia
Raporto

Kodi: #43890

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Zinxhire debore per rrotat e makines, Parandalojne rreshqitjen e makines ne debore dhe ngrica duke lehtesuar levizjen e makines suaj, Te trashe, teper te forte dhe rezistent.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.