;

Mini Projektor

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mini Projektor Modeli: UC68, Me nje dizajn te vogël dhe te lëvizshëm cka e bën të lehtë ta levzini dhe ta merrni me vete kudo, Ju mund te shikoni filma, video, lojëra ne cdo ambient qe ndodheni: oborr, shtepi, kamping apo te beni prezantime te ndryshme, ju lejon të shijoni imazhe dhe video të pastra e natyrale në ekranin e madh. Ofron paraqitjet mahnitëse me shumellojshemeri ngjyrash, Me drita LED te cilesise se larte, Mund të lidhet lehtësisht me pajisje të shumta multimediale, si: laptop, kompjuter desktop, aparat fotografik dixhital Rezolucioni: 800 x 480 pixel, Raporti i Kontrasti: 800:1, Madhësia e imazhit: 120 inç.
Sasia
Raporto

Kodi: #43879

Kategori:Elektronika, It, Projektore

Kontakt

Shperndaje

Mini Projektor Modeli: UC68, Me nje dizajn te vogël dhe te lëvizshëm cka e bën të lehtë ta levzini dhe ta merrni me vete kudo, Ju mund te shikoni filma, video, lojëra ne cdo ambient qe ndodheni: oborr, shtepi, kamping apo te beni prezantime te ndryshme, ju lejon të shijoni imazhe dhe video të pastra e natyrale në ekranin e madh. Ofron paraqitjet mahnitëse me shumellojshemeri ngjyrash, Me drita LED te cilesise se larte, Mund të lidhet lehtësisht me pajisje të shumta multimediale, si: laptop, kompjuter desktop, aparat fotografik dixhital Rezolucioni: 800 x 480 pixel, Raporti i Kontrasti: 800:1, Madhësia e imazhit: 120 inç.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.