;

Stilues Flokesh 2 ne 1

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 1,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Stilues flokesh Nova 2 ne 1, Ideale per floke te drejta apo kacurrele, Me pllaka qeramike qe nuk demtojne floket, Kordon te rrotullueshem 360 grade per lehtesi ne manovrim, Nxehet ne pak sekonda, Me indikacion drite, Fuqia: 45 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stilues flokesh Nova 2 ne 1, Ideale per floke te drejta apo kacurrele, Me pllaka qeramike qe nuk demtojne floket, Kordon te rrotullueshem 360 grade per lehtesi ne manovrim, Nxehet ne pak sekonda, Me indikacion drite, Fuqia: 45 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.