;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash Relia, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte, Pastrohet mjaft lehte, Kapaciteti: 600 gram. Pastrohet mjaft thjeshte!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash Relia, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte, Pastrohet mjaft lehte, Kapaciteti: 600 gram. Pastrohet mjaft thjeshte!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.