;

Pastrues Per Qimet e Kafsheve

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,290 Lekë (-23%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per qimet e kafsheve, Eshte paisja e duhur per ju qe mbani kafshe ne shtepi, Largon te gjitha qimet nga rrobat tuaja, tapet, mobiljet e ndryshme apo lodra, Mjafton thjesht ta kaloni furcen aty ku doni te pastroni, Me baze vetepastruese qe largon qimet e mbeldhura nga furca me nje levizje, Ne paketim vjen me 2 furca: njeren posacerisht per rroba dhe tjetra per mobiljet apo paisjet e tjera, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e paster!
Sasia
Raporto

Kodi: #43692

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per qimet e kafsheve, Eshte paisja e duhur per ju qe mbani kafshe ne shtepi, Largon te gjitha qimet nga rrobat tuaja, tapet, mobiljet e ndryshme apo lodra, Mjafton thjesht ta kaloni furcen aty ku doni te pastroni, Me baze vetepastruese qe largon qimet e mbeldhura nga furca me nje levizje, Ne paketim vjen me 2 furca: njeren posacerisht per rroba dhe tjetra per mobiljet apo paisjet e tjera, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e paster!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.