;

Ngrohes Elektrik Sonifer

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik Sonifer Modeli: SF-6511, Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Elemente ngrohes prej qeramike, Me nje dizanj modern dhe praktike, Mund ta transportoni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Termosatat i rregullueshem sipas deshires per te percaktuar vete nivelin e ngrohjes, Mbulon siperfaqe: 21-30 ?, gjatësia e kordonit elektrik: 1.2 m, Me 2 nivele fuqie: 750 W dhe 1500 W, E pershtatshme per shtepi, zyra apo kudo tjeter.
Sasia
Raporto

Kodi: #43691

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Sonifer Modeli: SF-6511, Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase, Elemente ngrohes prej qeramike, Me nje dizanj modern dhe praktike, Mund ta transportoni lehtesisht ne cdo ambient qe deshironi, Termosatat i rregullueshem sipas deshires per te percaktuar vete nivelin e ngrohjes, Mbulon siperfaqe: 21-30 ?, gjatësia e kordonit elektrik: 1.2 m, Me 2 nivele fuqie: 750 W dhe 1500 W, E pershtatshme per shtepi, zyra apo kudo tjeter.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.