;

Kufje Me Wireless Per iPhone

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me wireless per iPhone Modeli: i12, Me nje dizanj modern praktike, Mund ta lidhni permes teknologjise wireless me smartphonin tuaj duke degjuar ne kete menyre muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni telefonatave, operim me touch, Distanca e lidhjes: 10-15 m, version i bluetooth: 5.0, Kapaciteti i baterisë: 350 mAh; Koha e karikimi: 1-2 ore, rezistojne ne shume ore, Cilesi e larte e zerit, Kuti mbajtese inteligjente fast qe karikon kufjet, Mjaft praktike per aktivitetet sportive apo udhetime!
Sasia
Raporto

Kodi: #43630

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me wireless per iPhone Modeli: i12, Me nje dizanj modern praktike, Mund ta lidhni permes teknologjise wireless me smartphonin tuaj duke degjuar ne kete menyre muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni telefonatave, operim me touch, Distanca e lidhjes: 10-15 m, version i bluetooth: 5.0, Kapaciteti i baterisë: 350 mAh; Koha e karikimi: 1-2 ore, rezistojne ne shume ore, Cilesi e larte e zerit, Kuti mbajtese inteligjente fast qe karikon kufjet, Mjaft praktike per aktivitetet sportive apo udhetime!

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.