;

Karikues Telefoni Me Wireless

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karikues kaq i vecante telefoni me wireless, Me nje dizanj unik ju lejon te karikoni ne menyre te shpejte telefonin tuaj pa nevojen e kabujve te bezdishem, Mjafton thjesht ta vendosni telefonin tuaj ne qender dhe fale teknologjise se saj te vecante paisja ndricohet dhe ngarkon ne pak minuta, E pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve qe suportojne karikimin me wireless.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues kaq i vecante telefoni me wireless, Me nje dizanj unik ju lejon te karikoni ne menyre te shpejte telefonin tuaj pa nevojen e kabujve te bezdishem, Mjafton thjesht ta vendosni telefonin tuaj ne qender dhe fale teknologjise se saj te vecante paisja ndricohet dhe ngarkon ne pak minuta, E pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve qe suportojne karikimin me wireless.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.