;

Boks Muzike me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks muzike Kodi: S500, qe te degjoni kudo ndodheni muziken tuaj te preferuar, Kualitet i larte i zerit, funksionon duke u lidhur me bluetooth me cdo paisje elektronike, Butona per kontrollin e volumit, Mbështet ndërfaqe të ndryshme, me drita Led, teper i lehte dhe doreze praktike per transport te thjeshte, koha e degjimit te muzikes: 4 ore, kapaciteti i baterise: 1200 mAh, fuqia: 5 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #43593

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Boks muzike Kodi: S500, qe te degjoni kudo ndodheni muziken tuaj te preferuar, Kualitet i larte i zerit, funksionon duke u lidhur me bluetooth me cdo paisje elektronike, Butona per kontrollin e volumit, Mbështet ndërfaqe të ndryshme, me drita Led, teper i lehte dhe doreze praktike per transport te thjeshte, koha e degjimit te muzikes: 4 ore, kapaciteti i baterise: 1200 mAh, fuqia: 5 W.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.