;

Aparat Per Drejtimin e Gishtit

(0 Vleresime)

690 Lekë 1,290 Lekë (-47%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, Dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, Redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin, butësisht rigjeneron tendinat e ngushta dhe muskulin në këmbën tuaj, Mbajtese plastike, Nuk shkakton aspak bezdisje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, Dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, Redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin, butësisht rigjeneron tendinat e ngushta dhe muskulin në këmbën tuaj, Mbajtese plastike, Nuk shkakton aspak bezdisje.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.