;

Korse Per Femra

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, jep nje pamje elegante trupit tuaj ne momentin qe e mbani veshur, Ato japin nje ndjenje freskie e cila do nxite te rrise temperaturen e trupit duke djegur kalori dhe ndihmuar te humbni peshe, Muindeson te humbisni kilograme deri ne 3.6 cm, Bere nga materiale: 35% poliamide, 18% poliester, 17% elastane, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #43336

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, jep nje pamje elegante trupit tuaj ne momentin qe e mbani veshur, Ato japin nje ndjenje freskie e cila do nxite te rrise temperaturen e trupit duke djegur kalori dhe ndihmuar te humbni peshe, Muindeson te humbisni kilograme deri ne 3.6 cm, Bere nga materiale: 35% poliamide, 18% poliester, 17% elastane, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja.

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.