;

Korse Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, me efekt mbledhes dhe dobesues per nje pamje te holle dhe elegante te trupit tuaj, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja, ne ngjyrat: bezhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #43335

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Korse

Kontakt

Shperndaje

Korse e plote per femra, Mbulon teresisht pjesen e kofsheve dhe barkut, me efekt mbledhes dhe dobesues per nje pamje te holle dhe elegante te trupit tuaj, Teper te rehatshme dhe komode sa nuk do i ndjeni fare qe i keni veshur, plotësisht i padukshëm nën rrobat tuaja, ne ngjyrat: bezhe dhe e zeze.

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.