;

Rrip Per Dhimbjet e Shpines

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje pajisje kaq e nevojshme e cila ndihmon ne relaksimin dhe qetesimin e dhimbjeve te qafes, shpines dhe nervit shiatik, Mund ta vendosni poshte gjurit te kembes se majte ose te djathte dhe me pas ai vepron ne pikat kyce, Redukton tensionin dhe muskujt e lënduar falë nxehtësisë, I pershtatshem per ta veshur poshte ose siper rrobave tuaja, Dizanj per te lehtesuar dhimbjet afatshkurtra dhe kronike, Bere nga material poliester, Mund ta vendosni teksa jeni duke pushuar ne shtepi apo punoni dhe ushtroni, E pershtatshme per meshkuj dhe femra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje pajisje kaq e nevojshme e cila ndihmon ne relaksimin dhe qetesimin e dhimbjeve te qafes, shpines dhe nervit shiatik, Mund ta vendosni poshte gjurit te kembes se majte ose te djathte dhe me pas ai vepron ne pikat kyce, Redukton tensionin dhe muskujt e lënduar falë nxehtësisë, I pershtatshem per ta veshur poshte ose siper rrobave tuaja, Dizanj per te lehtesuar dhimbjet afatshkurtra dhe kronike, Bere nga material poliester, Mund ta vendosni teksa jeni duke pushuar ne shtepi apo punoni dhe ushtroni, E pershtatshme per meshkuj dhe femra.

Big Shop