;

Varese rrobash per makine

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen e kokes se sediljeve te makines, E pershtashme per kostume, xhaketa, kemisha apo cdo rrobe tjeter qe ato te mos rrudhosen gjate kohes qe udhetoni, Ndertuar nga material celiku te kromit, Gjeresia: 45 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43210

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen e kokes se sediljeve te makines, E pershtashme per kostume, xhaketa, kemisha apo cdo rrobe tjeter qe ato te mos rrudhosen gjate kohes qe udhetoni, Ndertuar nga material celiku te kromit, Gjeresia: 45 cm.

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.