;

Adaptor Per Udhetim

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pershtates per karikimin e paisjeve te ndryshme elektronike, ideal qe ta keni me vete ne udhetimet tuaja, Kompakt dhe i lehtë, Dalje: 10 A.
Sasia
Raporto

Kodi: #43185

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pershtates per karikimin e paisjeve te ndryshme elektronike, ideal qe ta keni me vete ne udhetimet tuaja, Kompakt dhe i lehtë, Dalje: 10 A.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.