;

MP3 Dhe Karikues Per Makine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB per karikimin njekohesisht te 2 pajisjeve, Ekran qe tregon frekuencen, Dalje 3.4 A.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 2 porta USB per karikimin njekohesisht te 2 pajisjeve, Ekran qe tregon frekuencen, Dalje 3.4 A.

Tech Shop