;

Set Blender 3 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set blender 3 ne 1 Sonifer Modeli: SF-8044, Me funksion te trefishte kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini cdo lloj ushiqimi ne kuzhinen tuaj duke perfshire edhe mishin, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Kapacitet i enes se grirjes: 500 ml dhe i gotes: 600 ml, Fuqia: 500 W. Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi. Kaq praktik dhe teper efikas ne perdorim!
Sasia
Raporto

Kodi: #43162

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Set blender 3 ne 1 Sonifer Modeli: SF-8044, Me funksion te trefishte kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini cdo lloj ushiqimi ne kuzhinen tuaj duke perfshire edhe mishin, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Kapacitet i enes se grirjes: 500 ml dhe i gotes: 600 ml, Fuqia: 500 W. Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi. Kaq praktik dhe teper efikas ne perdorim!

Big Shop