;

Fshese Me Vakum Per Makine

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum Modeli: VC-108D, Dizenjuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Projektuar me drita LED, i përshtatshëm për ju që të përdorni në errësirë. Me tekonolgjine filtruese HEPA qe lahet me efikasitet të lartë që ka dizajn unik të pastrimit të shpejtë , Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Me fuqi të lartë prej 150 W që krijon forcë shumë të fortë thithëse për të pastruar shpejt brendësinë e makinave, Nivel i uleti i zhurmes, Gjatesia e kordonit elektrik 5 m. Vjen se bashku me aksesoret perkates ne paketim per nje pastrim me efikas.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum Modeli: VC-108D, Dizenjuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Projektuar me drita LED, i përshtatshëm për ju që të përdorni në errësirë. Me tekonolgjine filtruese HEPA qe lahet me efikasitet të lartë që ka dizajn unik të pastrimit të shpejtë , Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Me fuqi të lartë prej 150 W që krijon forcë shumë të fortë thithëse për të pastruar shpejt brendësinë e makinave, Nivel i uleti i zhurmes, Gjatesia e kordonit elektrik 5 m. Vjen se bashku me aksesoret perkates ne paketim per nje pastrim me efikas.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.