;

Aparat Degjimi

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Pajisur me butona per kontoll: per fikjen dhe ndezjen dhe volumin, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Pajisur me butona per kontoll: per fikjen dhe ndezjen dhe volumin, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.