;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,700 Lekë

Shitesi: Vicino Gjendja: Ne Stok

  • Ngjyra gri, materiali 40%, viscosa 40%, polyester, 20% nylon, marka Vicino
Sasia
Raporto

Kodi: #4302

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Ngjyra gri, materiali 40%, viscosa 40%, polyester, 20% nylon, marka Vicino

Vicino

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.