;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

2,400 Lekë

Shitesi: Vicino Gjendja: Ne Stok

  • Ngjyra e zeze, materiali 40% viscosa, 40% polyester, 20% nylon, marka Vicino.
Sasia
Raporto

Kodi: #4299

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Ngjyra e zeze, materiali 40% viscosa, 40% polyester, 20% nylon, marka Vicino.

Vicino

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.