;

Pesha Kycesh

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pesha kycesh, Te pershtatshme per ti vendosur te kycet e kembeve apo dores, Ndihmon ne tonifikimin e muskujve tuaj dhe permiresimin e sistemit kardiovaskular, Pesha: 1 kg. Te rregullueshme per cdo madhesi kycesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #42817

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pesha kycesh, Te pershtatshme per ti vendosur te kycet e kembeve apo dores, Ndihmon ne tonifikimin e muskujve tuaj dhe permiresimin e sistemit kardiovaskular, Pesha: 1 kg. Te rregullueshme per cdo madhesi kycesh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.