;

Kasetofon Per Makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kasetofon per makinen tuaj Modeli: A626, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD dhe butona kontrolli, Funksionon me teknologjine bluetooth cka do te thote qe mund ta lidhni me paisje te ndryshme elektronike qe te degjoni muzkine tuaj te preferuar, tregon oren, Me vend per USB dhe porte Aux, Suporton radion FM dhe karte SD, Fuqia: 4 x 45 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #42640

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, DVD

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon per makinen tuaj Modeli: A626, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD dhe butona kontrolli, Funksionon me teknologjine bluetooth cka do te thote qe mund ta lidhni me paisje te ndryshme elektronike qe te degjoni muzkine tuaj te preferuar, tregon oren, Me vend per USB dhe porte Aux, Suporton radion FM dhe karte SD, Fuqia: 4 x 45 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.