;

Adapter Per Iphone

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje per Iphone, Modeli: MH020-BT, Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj apo IPOD, Sigurohet per cilesine e audios qe del nga kufja, Dizanj ne ngjyre te bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #42590

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje per Iphone, Modeli: MH020-BT, Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj apo IPOD, Sigurohet per cilesine e audios qe del nga kufja, Dizanj ne ngjyre te bardhe.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.