;

Arome esence

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Arome esenciale lulesh me perberje vajore. Ideale per aromatizimin e ambjenteve tuaja si shtepi,hotel,dyqan,zyra apo cdo ambjent tjeter. Perfekte dhe per aromatherapy. Shishe qelqi me shkopinj druri , kaq e vecante dhe elegante. Vjen ne 2 aroma, Amber&Resin dhe Shangrila. Sasia 120 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #41221

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Arome esenciale lulesh me perberje vajore. Ideale per aromatizimin e ambjenteve tuaja si shtepi,hotel,dyqan,zyra apo cdo ambjent tjeter. Perfekte dhe per aromatherapy. Shishe qelqi me shkopinj druri , kaq e vecante dhe elegante. Vjen ne 2 aroma, Amber&Resin dhe Shangrila. Sasia 120 ml.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.