;

Raft Kepucesh Portativ

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Raft Kepucesh Portativ Modeli: T-2712, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me 2 dyer dhe 6 kate ku secili mban deri ne 2 pale kepuce, Pamje e thjeshtë por elegante, Me xhepa ne pjesen anesore per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 118 x 30 x 120 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft Kepucesh Portativ Modeli: T-2712, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me 2 dyer dhe 6 kate ku secili mban deri ne 2 pale kepuce, Pamje e thjeshtë por elegante, Me xhepa ne pjesen anesore per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 118 x 30 x 120 cm.

Big Shop