;

Pastrues Gervishtjes Per Makine

(0 Vleresime)

890 Lekë 990 Lekë (-10%)

Shitesi: Work Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues Gervishtjes per makine, Mundeson heqjen e shpejtë dhe te lehtë te gërvishtjeve nga makina, varka apo motori juaj në vetëm disa minuta. Përshtatet në mënyrë të përkryer në të gjitha sipërfaqet dhe mund të përdoret për të larguar të gjitha llojet e gërvishtjeve ne menyre efikase duke i bere si te reja, Sasia: 100 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #41060

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues Gervishtjes per makine, Mundeson heqjen e shpejtë dhe te lehtë te gërvishtjeve nga makina, varka apo motori juaj në vetëm disa minuta. Përshtatet në mënyrë të përkryer në të gjitha sipërfaqet dhe mund të përdoret për të larguar të gjitha llojet e gërvishtjeve ne menyre efikase duke i bere si te reja, Sasia: 100 ml.

Work Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.