;

Aparat Kunder Gerhitjes

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder gerhitjes, Ndertuar nga material silikoni i padëmshëm dhe i butë për tu vendosur në hundë duke mos shkaktuar aspak shqetesime, Lehtësimi i gërhitjes dhe kongjestioni i hundës për t'ju dhënë një gjumë të mirë dhe frymëmarrje të qetë. Cilesore dhe teper efektive. Qe tashme te mos shqetesoheni nga gerhitjet gjate nates!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder gerhitjes, Ndertuar nga material silikoni i padëmshëm dhe i butë për tu vendosur në hundë duke mos shkaktuar aspak shqetesime, Lehtësimi i gërhitjes dhe kongjestioni i hundës për t'ju dhënë një gjumë të mirë dhe frymëmarrje të qetë. Cilesore dhe teper efektive. Qe tashme te mos shqetesoheni nga gerhitjet gjate nates!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.