;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, majfton thjesht ta vendosni ne prize, I pajisur me teknologji speciale Drite Blu, e cila shperndahet duke terhequr insektet duke bere eleminimin e menjehershem te tyre. Teresisht i pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake, Mund ta lini të sigurtë gjatë gjithë natës, madje edhe në dhomat ku ndodhen fëmijët. Buton per fikje dhe ndezje, Per perdorim kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme. Koha e operimit: 10 000 ore, Fuqia: 60 W, Dimensione: 170 x 100 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #41008

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, majfton thjesht ta vendosni ne prize, I pajisur me teknologji speciale Drite Blu, e cila shperndahet duke terhequr insektet duke bere eleminimin e menjehershem te tyre. Teresisht i pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake, Mund ta lini të sigurtë gjatë gjithë natës, madje edhe në dhomat ku ndodhen fëmijët. Buton per fikje dhe ndezje, Per perdorim kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme. Koha e operimit: 10 000 ore, Fuqia: 60 W, Dimensione: 170 x 100 mm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.