;

Ambazhur Me Freskuese

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i vecante, Per ta vendosur ne tavanin e cdo ambienti, Vjen edhe ne formen e nje freskuese me 4 helika te cilat rrotullohen duke bere te mundur ftohjen e ajrit, Me 3 nivele shpejtesie dhe 2 zinxhire terheqes, Motor me zhurme te ulet, Dimensione: rreth 107 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i vecante, Per ta vendosur ne tavanin e cdo ambienti, Vjen edhe ne formen e nje freskuese me 4 helika te cilat rrotullohen duke bere te mundur ftohjen e ajrit, Me 3 nivele shpejtesie dhe 2 zinxhire terheqes, Motor me zhurme te ulet, Dimensione: rreth 107 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.