;

Blender Dore

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Haeger Modeli: HG-2836, Ideal per kryerjen e ne nje sere detyrash ne kuzhinen tuaj si: pergatitjen e supave, pureve apo salcave te ndryshme, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese mjaft te mrpehta per te coptuar perberesit te cilat mbrohen nga një shtresë metalike, Trup me veshje plastike, Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40656

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Haeger Modeli: HG-2836, Ideal per kryerjen e ne nje sere detyrash ne kuzhinen tuaj si: pergatitjen e supave, pureve apo salcave te ndryshme, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese mjaft te mrpehta per te coptuar perberesit te cilat mbrohen nga një shtresë metalike, Trup me veshje plastike, Fuqia: 350 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.