;

Biocare Anti-Diabetes

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Herbal Line Albania Gjendja: Ne Stok

  • BioCare Anti-Diabetes është një recetë vajore 100% bio-organike dhe me efekte të fuqishme kundër diabetit, e cila realizon në mënyrë të shëndetshme tek diabetikët uljen e sasisë së sheqerit në gjak në nivelet 20-35%, Me perberje kanelle e cila përmirëson kontrollin e glukozës në gjak. Kanella është vlerësuar si “insulin-zëvendësuese” për shkak të një kompleksi bioaktiv, i cili është konsideruar si një kandidat për të zëvendësuar insulinën, Veçanërisht të dobishme për pacientët me diabet të tipit 2 dhe hipoglicemikët. Me perberes te tjere:Vaj Xhinxheri, Vaj i Farës së Zezë, Vaj Rozmarine, Vaj Koriandre, Vaj Dëllinje, Vaj Greipfrut, Vaj Karafili) te cilat mundesojne vlera sinergjike dhe mbrojtjen nga shfaqja e sëmundjeve të shkaktuara nga diabeti. Sasia: 250 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #40478

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

BioCare Anti-Diabetes është një recetë vajore 100% bio-organike dhe me efekte të fuqishme kundër diabetit, e cila realizon në mënyrë të shëndetshme tek diabetikët uljen e sasisë së sheqerit në gjak në nivelet 20-35%, Me perberje kanelle e cila përmirëson kontrollin e glukozës në gjak. Kanella është vlerësuar si “insulin-zëvendësuese” për shkak të një kompleksi bioaktiv, i cili është konsideruar si një kandidat për të zëvendësuar insulinën, Veçanërisht të dobishme për pacientët me diabet të tipit 2 dhe hipoglicemikët. Me perberes te tjere:Vaj Xhinxheri, Vaj i Farës së Zezë, Vaj Rozmarine, Vaj Koriandre, Vaj Dëllinje, Vaj Greipfrut, Vaj Karafili) te cilat mundesojne vlera sinergjike dhe mbrojtjen nga shfaqja e sëmundjeve të shkaktuara nga diabeti. Sasia: 250 ml.

Herbal Line Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.