;

BioDetox

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Herbal Line Albania Gjendja: Ne Stok

  • BioDetox, trajtim organik per shkrirjen e dhjamit te melcise dhe detoksifikimin e organizmit, Është 100% bio-organik dhe ndihmon për të eleminuar toksinat, stimuluar aktivitetin e mëlçisë, veshkave, mushkërisë dhe sistemit limfatik. Mjaft efektiv edhe për pastrimin e lëkurës nga toksinat dhe rigjenerimin e saj. Sasia: 1 liter.
Sasia
Raporto

Kodi: #40477

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

BioDetox, trajtim organik per shkrirjen e dhjamit te melcise dhe detoksifikimin e organizmit, Është 100% bio-organik dhe ndihmon për të eleminuar toksinat, stimuluar aktivitetin e mëlçisë, veshkave, mushkërisë dhe sistemit limfatik. Mjaft efektiv edhe për pastrimin e lëkurës nga toksinat dhe rigjenerimin e saj. Sasia: 1 liter.

Herbal Line Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.