;

Aloe Vera Drink Gel

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Herbal Line Albania Gjendja: Ne Stok

  • Aloe Vera Drink Gel, rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Ndihmon në tretje dhe eleminimin e ulçerës, gastritit etj, në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Eliminon toksinat nga organizmi, Rrit funksionin e sistemit imunitar, Ul kolesterolin dhe sheqerin në gjak, Furnizon organizmin me vitamina dhe minerale, Ndihmon në rritjen e flokut të shëndetshëm; E rëndësishme edhr për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm. Sasia: 1 liter.
Sasia
Raporto

Kodi: #40472

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Aloe Vera Drink Gel, rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Ndihmon në tretje dhe eleminimin e ulçerës, gastritit etj, në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Eliminon toksinat nga organizmi, Rrit funksionin e sistemit imunitar, Ul kolesterolin dhe sheqerin në gjak, Furnizon organizmin me vitamina dhe minerale, Ndihmon në rritjen e flokut të shëndetshëm; E rëndësishme edhr për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm. Sasia: 1 liter.

Herbal Line Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.