;

Bite Helper

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bite Helper, Eshte paisja qe ju duhet pas pickimit te mushkonjave, Mjafton ta vendosni paisjen ne vendin e pickimit dhe ajo permes teknologji novatore Thermo-Pulse do ul acarimin dhe sjelle qetesim e ndalimin e kruarjeve ne vetem pak sekonda, Mbulimi i sipërfaqes është 20mm, Pa kimikate te demshme, I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur. Funksionn me bateri te llojit: 2AA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bite Helper, Eshte paisja qe ju duhet pas pickimit te mushkonjave, Mjafton ta vendosni paisjen ne vendin e pickimit dhe ajo permes teknologji novatore Thermo-Pulse do ul acarimin dhe sjelle qetesim e ndalimin e kruarjeve ne vetem pak sekonda, Mbulimi i sipërfaqes është 20mm, Pa kimikate te demshme, I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur. Funksionn me bateri te llojit: 2AA.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.