;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder mushkonjave teper bezdisese, Nje produkt me cilesi te larte, Pajisur me drite blu UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, Pa rrezitim dhe pa kimikate, Rreze veprimi: 20-40 m, Fuqia: 5 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40229

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder mushkonjave teper bezdisese, Nje produkt me cilesi te larte, Pajisur me drite blu UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, Pa rrezitim dhe pa kimikate, Rreze veprimi: 20-40 m, Fuqia: 5 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.