;

Aparat Kunder Insekteve

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, majfton thjesht ta vendosni ne prize, Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake te cilat do jene te sigurta, Buton per fikje dhe ndezje, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.
Sasia
Raporto

Kodi: #40228

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, majfton thjesht ta vendosni ne prize, Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake te cilat do jene te sigurta, Buton per fikje dhe ndezje, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.