;

Aparat Kunder Insekteve

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë dhe që nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize, Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake do jene te sigurta, Veprim deri ne 300 metra katrore, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.
Sasia
Raporto

Kodi: #40226

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë dhe që nuk kërkon kimikate rimbushese apo bateri, majfton thjesht ta vendosni ne prize, Punon me vale elektromagnetike dhe ultratinguj teresisht te pademshme per njeriun dhe kafshet shtepiake do jene te sigurta, Veprim deri ne 300 metra katrore, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.