;

Blender Dore

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Modeli: HB-202B, Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme, Motor me 1 nivel shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 25 W, Ne ngjyre te bardhe. Punon me 4 bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #40168

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Modeli: HB-202B, Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme, Motor me 1 nivel shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 25 W, Ne ngjyre te bardhe. Punon me 4 bateri.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.