;

Beres Kafeje Sonifer

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres kafeje Sonifer Modeli: SF-3528, Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes apo edhe kapucino gjithashtu, Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte, Depozita e ujit me kapacitet: 1.6 liter, Valvul sigurie qe mund të lëshojë automatikisht presionin, Teper e thjeshte ne perdorim, Pajisur me butonat per kontroll, Fuqia: 850 W
Sasia
Raporto

Kodi: #40161

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres kafeje Sonifer Modeli: SF-3528, Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes apo edhe kapucino gjithashtu, Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte, Depozita e ujit me kapacitet: 1.6 liter, Valvul sigurie qe mund të lëshojë automatikisht presionin, Teper e thjeshte ne perdorim, Pajisur me butonat per kontroll, Fuqia: 850 W

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.