;

Freskuese Per Makine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Freskuese per makine, Ideale per tu freskuar gjate diteve te nxehta te veres, E pershtashme per makina te vogla, te medha, kamion, autobuse, Dizajn kompak dhe i vogel ju lejon te kurseni hapsiren tuaj, Diametri: 15 cm, Me 2 nivele shpejtesie dhe funksion rrotullues, Instalim i thjeshte me vida, Vjen me fishe karikimi per ta vendosur tek vendi i cigares, Furnizimi me energji: 12 Volt, Fuqia: 15 W, Shpejtësia maksimale 2.800 rpm, Teper praktike ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #40154

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Freskuese per makine, Ideale per tu freskuar gjate diteve te nxehta te veres, E pershtashme per makina te vogla, te medha, kamion, autobuse, Dizajn kompak dhe i vogel ju lejon te kurseni hapsiren tuaj, Diametri: 15 cm, Me 2 nivele shpejtesie dhe funksion rrotullues, Instalim i thjeshte me vida, Vjen me fishe karikimi per ta vendosur tek vendi i cigares, Furnizimi me energji: 12 Volt, Fuqia: 15 W, Shpejtësia maksimale 2.800 rpm, Teper praktike ne perdorim.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.