;

Shkalle Portative

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Shkalle portative, Me një dizajn modern elegant me 2 kate, Material celiku i rende me shkalle me siperfaqe gome per te pararndaluar rreshqitjen ne cdo rast, Strukture e qendrueshme qe ofron stabilitet ne momentin qe e perdorni, Ideale per te arritur lartesite qe nuk mundeni ne shtepi apo pune gjate aktiviteteve te ndryshme si: lyerje, pastrim, montim e te tjera. Dimensione: 46 cm x 55 cm x 82 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shkalle portative, Me një dizajn modern elegant me 2 kate, Material celiku i rende me shkalle me siperfaqe gome per te pararndaluar rreshqitjen ne cdo rast, Strukture e qendrueshme qe ofron stabilitet ne momentin qe e perdorni, Ideale per te arritur lartesite qe nuk mundeni ne shtepi apo pune gjate aktiviteteve te ndryshme si: lyerje, pastrim, montim e te tjera. Dimensione: 46 cm x 55 cm x 82 cm.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.