;

Kasetofon Per Makine

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kasetofon per makinen tuaj, Modeli: S-GT460U, Me ekran LCD, Kompatibel me DVD,MP3, DivX, MPEG4, VCD, WMA. Lidhje Me USB dhe Fishe Aux, FM Radio Radio 87.5 ~ 107.9 MHZA , Fuqia dalese: 4 x 52 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #39797

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, DVD

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon per makinen tuaj, Modeli: S-GT460U, Me ekran LCD, Kompatibel me DVD,MP3, DivX, MPEG4, VCD, WMA. Lidhje Me USB dhe Fishe Aux, FM Radio Radio 87.5 ~ 107.9 MHZA , Fuqia dalese: 4 x 52 W.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.